jūrmalnieki.lv

Datora versija

“GRAND SHOW LIEPĀJA”

dejotajiNebijis notikums Liepājā: pasaules reitinga posms sporta dejās, grupas FRAMEST un THE LUDVIG koncerts - festivāls “GRAND SHOW LIEPĀJA” norisināsies jau 28.maijā - nepalaid garām!

Jau šī pavasara izskaņā, viens no gaidītākajem kultūras un sporta pasākumiem Liepājā, kādu līdz šim pilsēta vēl nav pieredzējusi - “GRAND SHOW LIEPĀJA” - 28.maijā, Liepājas Olimpiskajā Centrā. Pirmo reizi Kurzemes pusē norisināsies pasaules reitinga posms sporta dejās juniori un jauniešu grupā, kur satiksies 10 valstu deju pāri un pārsteigs skatītājus ar lieliskiem pasaules līmeņa sporta deju fināliem - sāncensību, emocijām, deju, kaisli un acīm baudošus priekšnesumus.

Starptautiskais sporta deju festivāls “GRAND SHOW LIEPĀJA” ir pirmais tik liela mēroga pasākums Latvijas mazajā Kalifornijā Liepājā. Visas dienas garumā varēs vērot dejotājus sākot ar pašiem mazākiem, beidzot jau ar junioriem un jauniešiem. Vakara šova galvenais notikums ir grupas FRAMEST un izpildītāja THE LUDVIG koncerts, kā arī dažādu deju grupu pārsteigumi, kā arī lielie deju fināli, kuros spēcīgākie pāri ir mūsējie - Latvijas dejotāji. Tas viss jau sākot no plkst. 18:00.

Starptautiskais sporta deju festivāls “GRAND SHOW LIEPĀJA” ir pirmais tik liela mēroga pasākums Latvijas mazajā Kalifornijā Liepājā.

Pasākuma organizatori Marta Kalēja un Juris Irbe apstiprina, ka šis ir viens no gaidītākajiem notikumiem, kā arī sezonas noslēguma pasākums: “Tieši tāpēc mēs izvēlējāmies organizēt citādāka formāta deju pasākumu, kas sasaucas ar mūziku un kultūru, kādu ir iecienījuši Latvijas iedzīvotāji, tādejādi, paverot viņiem redzesloku un ļaujot ielūkoties šāda veida pasākumā. Šis ir mūsu pirmais pasākums Liepājā, taču noteikti ne pēdējais. Liepāja ir fantastiska vieta, kurā dzīvo atsaucīgi un pretimnākoši cilvēki, lai viss izdotos augstākajā līmenī. Vēlamies, lai “GRAND SHOW LIEPĀJA” cilvēki varētu labi justies, atpūsties un baudīt pasākumu ar smaidu uz lūpām.

Ikviens, kurš vēlas apmeklēt pasākumu, var doties uz sacensību norises vietu (Liepājas Olimpiskais Centrs) un turpat iegādājoties biļetes, kā arī Biļešu Paradīzes kasēs. Tu tiec uzaicināts uz dzirkstošo un skaisto vakara šovu, lai lieliski noslēgtu brīvdienas. Tev tur ir jābūt!

Marta Kalēja

© Jūrmalnieki.lv

Uz augšu | Datora versija