jūrmalnieki.lv

Datora versija

Jūrmalā ievēlēts G.Truksnis

JurmalaGatisTruksnisPar Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju ievēlēts Gatis Truksnis

19. jūnijā, notika jaunievēlētās Jūrmalas pilsētas domes pirmā sēde, kurā par domes priekšsēdētāju ievēlēts Gatis Truksnis.

Sēdi vadīja Jūrmalas pilsētas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Aivars Griķis. Domes priekšsēdētāja amatam tika izvirzītas divas kandidatūras: Gatis Truksnis (Zaļo un zemnieku savienība) un Dagmāra Beitnere-Le Galla ("Tev, Jūrmalai"). Deputāta Gata Trukšņa kandidatūru domes priekšsēdētāja amatam izvirzīja deputāte Rita Sproģe (Zaļo un zemnieku savienība), Dagmāras Beitneres-Le Gallas kandidatūru – deputāts Arnis Ābelītis ("Tev, Jūrmalai").

Balsošana notika atklāti, izmantojot vēlēšanu zīmes. Par Dagmāras Beitneres kandidatūru nobalsoja seši deputāti, par Gati Truksni kā Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāju nobalsoja deviņi no 15 deputātiem: Anita Adijāne, Irēna Kausiniece, Jānis Lediņš, Dace Riņķe, Rita Sproģe, Gatis Truksnis, Elizabete Krivcova, Larisa Loskutova un Ņikita Ņikiforovs.

Gatis Truksnis bija Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs arī iepriekšējos sasaukumos – no 2010. gada 9. septembra līdz 2013. gada 2. aprīlim un no 2013.gada 20.jūnija līdz 2016.gada 13.oktobrim; no 2016.gada 4.novembra līdz 2017.gada 12. janvārim.

No 2004. gada līdz 2009. gadam Gatis Truksnis bija Jūrmalas pilsētas pašvaldības izpilddirektors.

G. Truksnis dzimis 1969. gadā. Beidzis Latvijas Universitātes (LU) Svešvalodu fakultāti, specializējies angļu valodā un literatūrā. LU Juridiskajā fakultātē ieguvis bakalaura grādu tiesību zinātnēs.

Pēc priekšsēdētāja ievēlēšanas notika otra domes ārkārtas sēde, kurā tika ievēlēti domes priekšsēdētāja vietnieks un domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības politikas jautājumos. Par domes priekšsēdētāja vietnieci ievēlēja deputāti Ritu Sproģi, par domes priekšsēdētāja vietnieku pilsētas attīstības politikas jautājumos – deputātu Ņikitu Ņikiforovu. Tika pieņemts lēmums arī par pastāvīgajām deputātu komitejām un to sastāvu.

 

Elita Cepurīte

Jūrmalas pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

© Jūrmalnieki.lv

Uz augšu | Datora versija